Polityka Prywatności

Saska Apartments

kompleks luksusowych mikro apartamentów

Saska Apartments to kompleks luksusowych mikro apartamentów dedykowanych do krótkiego biznesowego lub turystycznego pobytu.

M24

Saska Apartments

Boho 19

Saska Apartments

m16

Saska Apartments

Wspólna wizja zespołu

Jesteś w dobrych rękach

Saska Apartments projekt został stworzony przez firmę SmartNumbers Sp. z o.o., która posiada wieloletnie doświadczanie w wynajmowaniu mieszkań turystom w Krakowie, jak też w Trójmieście.

Zasięg działania

Głównym obszarem działalności jest księgowość dla obcokrajowców pracujących na kontraktach B2B w korporacjach w Krakowie, Gdańsku i w Warszawie.

Koncentracja na kliencie

Poprzez szerokie kontakty biznesowe, projekt najmu apartamentów na Saskiej jest skierowany do Gości biznesowych, którzy licznie odwiedzają Kraków.


Zaangażowanie w jakość

Wyróżnia nas dbałość o szczegóły i wysoka klasa obsługi Klienta, która wielokrotnie jest podkreślana. Nasz młody i zaangażowany zespół mówi po angielsku, niemiecku i rosyjsku.

saska
saska

Oferujemy kilka modeli współpracy, począwszy od kompleksowego przygotowania mieszkania pod klucz, poprzez szukanie Najemcy, comiesięczne zarządzanie nieruchomością, a także obsługę Gości biznesowych lub turystycznych.

MODELE

MODEL 1

Przygotowanie mieszkania pod klucz

Mieszkanie przygotujemy tak aby było gotowe na Gościa lub Najemcę długoterminowego. Cały sprzęt, meble, współpraca ze stolarzem, firmą remontową jest po naszej stronie. Inwestor opłaca wyposażenie oraz naszą usługę, którą wyceniamy na 5000 zł netto. Wizualizacja mieszkania poniżej. ​

rsz_1pokoj1
Saska lazienka
Saska pokoj2
rsz_122
model 2

Wynajem krótkoterminowy

Jeśli mieszkanie jest już gotowe, a Inwestor zdecyduje się na najem krótkoterminowy, oferujemy obsługę całego procesu wraz z reklamą w mediach. Inwestor otrzymuje dostęp do systemów rezerwacji mieszkań na platformie Airbnb lub Booking (oraz naszą stronę), gdzie może sprawdzić przyjeżdzających Gości oraz wszystkie płatności. Kompleksowo zajmiemy się obsługą, sprzątaniem, praniem i zapytaniem Gości przed jak również w czasie pobytu. Nasza prowizja to 30% od rezerwacji. 

MODEL 3

Wynajem długoterminowy

Oferta skierowana do Inwestorów, którzy preferują stabilny przychód generowany z najmu stałego. Znajdziemy Najemcę, asystujemy przy podpisaniu Umowy Najmu i będziemy miesięcznie dbać o opłaty za nieruchomość. Inwestor miesięcznie przelewa całą kwotę, a my opłacamy wszystkie rachunki oraz dbamy o wszystkie zapytania Najemcy. Nasza prowizja to tylko 15% od całej kwoty (rachunki + odstępne dla Właściciela). 

rsz_pokoj4
rsz_pokoj3
rsz_1pokoj1
rsz_pokoj3
model 4

Wynajem mieszany

Jest to model, który maksymalnie pozwala zintensyfikować zyski z najmu. W okresie wakacyjnym wynająć nieruchomość dla Gości biznesowych lub turystycznych a od października do końca maja osobie studiującej – tak jak w modelu nr 1 i nr 2 – na każdym etapie kompleksowo zajmiemy się procesem. 

 

 

Właściwy projekt.
Dobra cena.
Gotowy do wprowadzenia!

Nasze apartamenty to luksusowe mikro lokale przygotowane zarówno dla podróżujących
w celach biznesowych
jak i turystycznych.

W pobliżu znajduje się kilka Centrów Biznesowych

Orange Biznes Park (20 minut piechotą)

Wielicka Equal Buissnes Park (30 minut piechotą)

Factory Park
(5 minut piechotą)

Enterprise Park
(20 minut piechotą)

A w niedalekiej przyszłości największe Centrum Biznesowe w Krakowie - The Park Kraków, znajdujący się na tej samej ulicy.

Miasto na zewnątrz. Spokój w środku.

Jesteśmy
w kontakcie

Działaj! Wypełnij formularz kontaktowy. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Odwiedź nas w biurze

ul. Saska 56/2, Kraków

Napisz e-mail

biuro@saska.pl

Zadzwoń do nas

444 444 444

Jesteśmy online